• Wiwat maj, Trzeci maj!

Wszyscy jesteśmy dumni z historii naszej Ojczyzny. Kolorowo i radośnie obchodziliśmy Święto Konstytucji 3 maja.

• ZAPRASZAMY

Tylko u nas:

• 26 Maj
    Dzień Matki Cały dzień

• 01 Cze
    Dzień Dziecka Cały dzień

• 01 Cze
    Piknik rodzinny Cały dzień

Sutton (2)
Serdecznie zapraszamy na warsztaty dla rodziców: "Jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami dzieci?" - metoda Carole Sutton. Całość warsztatów obejmuje 7 spotkań w środy od godz. 15.15 (1 spotkanie trwa ok. 2 godz.). Na pierwsze spotkanie zapraszamy 27 lutego - 15.15. Spotkania będą odbywać się co tydzień. Prowadzące: mgr Danuta Płaszczyńska oraz mgr Edyta Zaręba.