Galeria zdjęć

Interesuje Cię czym żyje nasza szkoła? Tutaj znajdziesz wydarzenia w obiektywie.
Uczniowie naszej szkoły, chcąc uczcić jubileusz połączenia miast Bielska i Białej, zainicjowali akcję „Bielsko-Biała w naszej szkole". Korytarz szkolny zamienił się w bielską uliczkę, na której można podziwiać symbole i elementy architektury charakterystyczne dla naszego miasta, a zarazem bliskie dzieciom. Pojawiły się tu modele postaci znanych ze Studia Filmów Rysunkowych, w tym figury Reksia, Lolka, a także Don Pedra, szpiega z Krainy Deszczowców. Warto zatrzymać się też przy galerii starej fotografii „Bielsko-Biała dawniej i dziś" przygotowanej przez klasy ósme. Fotografie naszego miasta zostały wzbogacone w napisy w języku Braille. Cała wystawa ma interaktywny charakter, a uczniowie z pomocą wychowawców wciąż tworzą nowe instalacje, próbujac sił w różnych technikach artystycznych. W związku z dużym zainteresowaniem tematyką dotyczącą Bielska-Białej, zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału w akcji "Bielsko-Biała w fotografii" i przesyłania do nas samodzielnie zrobionych zdjęć ulubionych miejsc w okolicy. Te prace również znajdą się w naszej galerii. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia wystawy i odkrywania uroków naszego pięknego miasta.


Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 Szkoła Podstawowa nr 17 w Bielsku-Białej

+48 33 812 46 09
sp17sekretariat@op.pl
ul. Bratków 6 43-303 Bielsko-Biała