Lg.rotating Balls Spinner

Galeria zdjęć

Interesuje Cię czym żyje nasza szkoła? Tutaj znajdziesz wydarzenia w obiektywie.
Szkolny turniej tenisa stołowego dla klas "l"
W naszej szkole zakończył się turniej tenisa stołowego, zorganiowany z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego w składzie: Katarzyna Jachnicka-Góra, Olga Zimny, Justyna Grotowska-Pudełko, Monika Głąbicka, Katarzyna Uryga, Marcin Gilowski oraz Mirosław Mrózek. w zawodach brało udział 16 uczniów w tym 5 dziewczyn. Oczywiście zawody odbyły się zgodnie z obowiązującymi zasadami epidemiologicznymi. Najlepsi zawodnicy mogli zmierzyć sie z panem dyrektorem szkoły. Wszystkim uczniom gratulujemy sprawności fizycznej!

Karramba! Nasza szkoła świętuje z Bielskiem-Białą
Uczniowie naszej szkoły, chcąc uczcić jubileusz połączenia miast Bielska i Białej, zainicjowali akcję „Bielsko-Biała w naszej szkole". Korytarz szkolny zamienił się w bielską uliczkę, na której można podziwiać symbole i elementy architektury charakterystyczne dla naszego miasta, a zarazem bliskie dzieciom. Pojawiły się tu modele postaci znanych ze Studia Filmów Rysunkowych, w tym figury Reksia, Lolka, a także Don Pedra, szpiega z Krainy Deszczowców. Warto zatrzymać się też przy galerii starej fotografii „Bielsko-Biała dawniej i dziś" przygotowanej przez klasy ósme. Fotografie naszego miasta zostały wzbogacone w napisy w języku Braille. Cała wystawa ma interaktywny charakter, a uczniowie z pomocą wychowawców wciąż tworzą nowe instalacje, próbujac sił w różnych technikach artystycznych. W związku z dużym zainteresowaniem tematyką dotyczącą Bielska-Białej, zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału w akcji "Bielsko-Biała w fotografii" i przesyłania do nas samodzielnie zrobionych zdjęć ulubionych miejsc w okolicy. Te prace również znajdą się w naszej galerii. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia wystawy i odkrywania uroków naszego pięknego miasta.


Święta w "siedemnastce"
Niestety Święta Bożego Narodzenia 2020 obchodzimy w czasie szalejącej pandemii. Niestety w tym roku nie będzie jasełek oraz wspólnego świętowania przy stole. Pomimo to, umiemy się dobrze bawić i świętować narodziny Pana Jezusa.

Ślubowanie pierwszych klas 2020
Dzień nauczyciela 2020. Tym razem w warunkach epidemicznych. To nie przeszkodziło przywitać nowych uczniów, których wychowawczynią została pani Agnieszka. Pan Dyrektor wszystkim pracownikom szkoły złożył życzenia oraz nagrodził najbardziej z nich zasłużonych. Gratulujemy :)

Wycieczki SKKT - Szyndzielnia
ramach obchodów Światowego Dnia Turystyki uczniowie ze Szkolnego Koła Turystycznego wzięli udział w konkursie turystyczno-rekreacyjnym ... w jesiennym klimacie zdobyli beskidzkie szczyty : Szyndzielnię, Klimczok i Dębowiec⛰🍁🍂

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 Szkoła Podstawowa nr 17 w Bielsku-Białej

+48 33 812 46 09
ul. Bratków 6 43-303 Bielsko-Biała