Galeria zdjęć

Interesuje Cię czym żyje nasza szkoła? Tutaj znajdziesz wydarzenia w obiektywie.
Ach te wakacje!
Półkolonie 2020...artystycznie, sportowo i spacerowo

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020
Rok szkolny 2019-2020 przechodzi do historii. Pożegnaliśmy naszych ósmoklasistów. Dziękujemy Wam i waszym rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły. Mimo, że jesteście już abosolwentami naszej szkoły, to pozostaniecie w naszych sercach i pamięciach. Całej społeczności szkolnej życzymy udanych, bezpiecznych wakacji. Młodszym uczniom i rodzicom mówimy: Do zobaczenia we wrześniu!Karnawał w naszej szkole
Ach ten karnawał! Wszyscy doskonale się bawili. Nie brakło barwnych strojów, wyborów na króla i królową balu... Dzuękujemy najlepszemu DJ-owi w mieście, panu Andrzejowi! Do zobaczenia na nastęnej zabawie!

Turniej tenisa stołowego w naszej szkole
W dniu 13 lutego br. odbył się Turniej Tenisa Stołowego organizowany przez naszą szkołę. W turnieju brały udział szkoły i placówki z naszego regionu. O puchary rywalizowało 40 młodych sportowców. Gratulujemy wszystkim formy a zwycięzcom zdobytych medali!!

Hej kolęda, kolęda...jasełka wychowanków z DPS
Tradycją już się stają jasełka przygotowane przez wychowanków DPS w raz z wychowawcami. Jak zawsze jasełka były pięknie przygotowane. Dziękujemy!

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 Szkoła Podstawowa nr 17 w Bielsku-Białej

+48 33 812 46 09
sp17sekretariat@op.pl
ul. Bratków 6 43-303 Bielsko-Biała