Lg.rotating Balls Spinner

Galeria zdjęć

Interesuje Cię czym żyje nasza szkoła? Tutaj znajdziesz wydarzenia w obiektywie.
Po raz pierwszy nasza szkoła zorganizowała zawody szkół specjalnych w Badmintonie. Impreza zgromadziła drużyny ze Skoczowa, Żywca, Cieszyna, Bielska-Białej (ul. Lompy i Filarowej i Gałczyńskiego oraz Kamienickiej). Nasi zawodnicy zdobyli dwa pierwsze miejsca! Cieszymy się z sukcesu naszych uczniów, a nauczycielom wychowania fizycznego dziękujemy za zorganizowanie tak dużej imprezy sportowej.
Po zawodach już tradycyjnie nasi nauczyciele zagrali w siatkówkę z naszymi sąsiadami - nauczycielami ze Szkoły Podstawowej nr 6 (dawniej Gimnazjum nr 13 w Bielsku-Białej).

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 Szkoła Podstawowa nr 17 w Bielsku-Białej

+48 33 812 46 09
ul. Bratków 6 43-303 Bielsko-Biała