• Dzien Naucz

70-lecie połączenia
    Bielska i Białej!

Tylko u nas znajdziesz:
Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach

Szanowni Państwo,

zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej zajęcia w naszej szkole zostaną odwołane.

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze.

Od poniedziałku, 16 marca br. wychowankowie i uczniowie nie przychodzą do przedszkoli i szkół.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej.