Lg.rotating Balls Spinner
 • Dzien Naucz
 • 70-lecie połączenia<br/> Bielska i Białej!

  70-lecie połączenia
  Bielska i Białej!

 • WITAMY NA NASZEJ STRONIE

  WITAMY NA NASZEJ STRONIE

 • ZAPRASZAMY <br/>DO NASZEJ SZKOŁY!

  ZAPRASZAMY
  DO NASZEJ SZKOŁY!

  Tylko u nas znajdziesz:
  wykwalifikowaną kadrę;
  wieloletnie doświadczenie;
  nowoczesne metody pracy;
  współpracę z rodzicami.
Informacja o koronawirusie
Szanowni Państwo,

W związku z wystosowaniem przez Ministra Edukacji Narodowej rekomendacji dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa, które przekazane zostały nam na spotkaniu z Dyrektorem Delegatury Kuratorium oraz przedstawicielami Sanepidu, bardzo proszę, by nie posyłali Państwo przeziębionych i chorych dzieci do szkoły, do czasu zakończenia leczenia.
Informuję również, iż jeśli uczeń nie miał kontaktu z osobą chorą, nie ma powodu do obaw.
Jeśli natomiast dziecko wróciło z terenów występowania koronawirusa i ma objawy grypopodobne, należy bezzwłocznie powiadomić najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłosić się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego.
Nasza Szkoła nie organizowała wycieczek do krajów, w których wykryto ogniska koronawirusa i nie planuje takich wycieczek.
Na dzień dzisiejszy nikt z uczniów ani rodziców nie zgłaszał problemów zdrowotnych, związanych z opisywaną sytuacją, a podejmowane działania i komunikaty mają charakter wyłącznie profilaktyczny.
Na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej https://www.gov.pl/web/edukacja można znaleźć szczegółowe informacje, dotyczące tematu.
Wszelkie nowe komunikaty bądź decyzje dotyczące profilaktyki zdrowotnej w Szkole będę przekazywać Państwu na bieżąco.

Z poważaniem
Juliusz Drabiński
 • DOŚWIADCZENIE


  Nasi nauczyciele są profesjonalistami z wieloletnim stażem. Jesteśmy najstarszą placówką kształcącą uczniów z autyzmem.


 • NOWOCZESNE METODY PRACY

  Korzystamy z nowoczesnych metod pracy, które wciąż poszerzamy o nowe.


 • SZACUNEK


  Każdy uczeń i jego najbliżsi są dla nas jak własna rodzina. Otaczamy opieką i staramy się zapewnić bezpieczeństwo i pomoc.


 • KOMUNIKACJA


  Wszystkim naszym podopiecznym umożliwiamy komunikowanie się. Od 2006 roku korzystamy z komunikacji alternatywnej i wspomagającej - AAC.


Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 Szkoła Podstawowa nr 17 w Bielsku-Białej

+48 33 812 46 09
ul. Bratków 6 43-303 Bielsko-Biała
 • mama ucznia klasy 4a

  Naszą szkołę wyróżnia serdeczna atmosfera, bardzo duże zainteresowanie nauczycieli uczniami, pomoc, zrozumienie i duże poczucie humoru. Przedstawienia teatrzyku nauczycieli to prawdziwa rewelacja. Tu nie można się nudzić. Organizowane są wspaniałe wycieczki i imprezy szkolne, wyjścia do teatru lub kina. W klasach jest mała liczna uczniów, dlatego nauczyciele mogą poświęcić więcej czasu dla każdego z nich. Profesjonalizm i doświadczenie cechuje cały personel naszej szkoły. Serdeczność, bezpieczeństwo, odpowiedzialność, uczciwość i wzajemny szacunek zajmuje tu pierwsze miejsce!!!
  Famale

Logo

Szkoła Podstawowa nr 17 w Bielsku-Białej
ul. Bratków 6
43-303 Bielsko-Biała

Telefon: +48 33 812 46 09
+48 509 897 906
Mail:
Czynne: od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00
BIPBIP