• Dzien Naucz

na Akademię Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej
przy ul. Willowej 2, budynek „L", I piętro

10.30 - Otwarcie
10.40 - „Formy pomocy skierowane dla osób niepełnosprawnych przy pomocy środków z PFRON" - PFRON
11.00 - „Mam orzeczenie o niezdolności do pracy. Czy mogę podjąć pracę?" — ZUS
11.40 - „Zdrowie zaczyna się już dziś - zdrowo jesz, zdrowo żyjesz" — Polskie Towarzystwo Dietetyki
12.30 - „Zdrowy styl życia, jako sposób zapobiegania chorobom serca" — Beskidzka Izba Lekarska
13.30 - Koncert gitarowy — uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku-Białej

PORADY EKSPERTÓW Z INSTYTUCJI:
ZUS, PZERiI, PFRON, NFZ, MOPS, PUP, BOIPiP, PTD, Urząd Miejski
• BEZPŁATNE: indywidualne konsultacje dietetyczne (na podstawie dokumentacji medycznej i spisu leków), badanie ciśnienia tętniczego we krwi, poziomu cukru, porady pielęgniarskie
• Możliwość założenia: karty EKUZ, profilu PUE
• Wystawa i kiermasz prac: Środowiskowy Dom Samopomocy „Centrum", „Podkowa"
• Wystawa: „Rzeczpospolita Ubezpieczonych. Historia ubezpieczeń społecznych 1918-2018"
• Materiały informacyjne, gadżety, poczęstunek...

Szczegółowy program

ZAPRASZAMY!