Zapisy

Zapraszamy do naszej szkoły. Tutaj znajdziesz informacje, jak zostać naszym uczniem.
Zapisy Thumb

Do naszej szkoły może uczęszczać każde dziecko, które posiada orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydane ze względu na niepełnosprawność intelektualną (także sprzężoną), autyzm z niepełnosprawnością intelektualną lub osoba, która posiada orzeczenie o potrzebie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.

Wymagane dokumenty:

• Aktualne orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego lub orzeczenie o potrzebie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych (w przypadku osób z głęboką niepełnosprawnością intelektualną), wydane przez odpowiednią poradnię psychologiczno-pedagogiczną,
  • wniosek do dyrektora szkoły o przyjęcie dziecka,
  • wniosek o dowóz ucznia do szkoły (opcjonalnie),
  • kserokopia orzeczenia o niepełnosprawności (jeżeli dziecko posiada),
  • formularz danych kontaktowych (wypełniany na miejscu).

Bliższe informacje w sekretariacie szkoły – tel. +48 33 812 46 09

Dokumenty do pobrania: