Nauczyciele

Poznaj naszą kadrę.
imię i nazwisko Przedmiot inne funkcje
mgr Juliusz Drabiński
historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
dyrektor
mgr Andrzej Bednarz
matematyka, fizyka, zajęcia wyrównawcze z matematyki
wicedyrektor
mgr Agata Rozmus -Kłaptocz
wychowanie wczesnoszkolne, świetlica klas "l"
wychowawca klas 1/2/3 l
mgr Monika Białek
język polski, zajęcia wyrównawcze z języka polskiego
wychowawca klas 4-5 l
mgr Iwona Korzistka
matematyka, przyroda, biologia, muzyka, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, zajęcia wyrównawcze z matematyki
wychowawca klas 6-7 l
mgr Mirosław Mrózek
wychowanie fizyczne, godzina korekcyjna, edukacja dla bezpieczeństwa, kółko sportowe
wychowawca klasy 8 l
mgr Sebastian Świadek
język polski, zajęcia wyrównawcze z języka polskiego
mgr Marcin Gilowski
język angielski, godzina korekcyjna
mgr Marcin Smolarski
matematyka, informatyka, zajęcia komputerowe, zajęcia wyrównawcze z matematyki
mgr Tomir Przewieźlik
historia
mgr Katarzyna Sojka
plastyka, zajęcia techniczne, zajęcia korekcyjno-kompenscyjne, kółko techniczne
mgr Monika Krawiec
zajęcia z klasą
wychowawca klas 1/2 a
mgr Danuta Płaszczyńska
zajęcia z klasą, logopedia, kółko ceramiczne
wychowawca klasy 3 a
mgr Joanna Ciężki
zajęcia z klasą, kreatywność, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
wychowawca klas 4a / 5aa
mgr Edyta Zaręba
zajęcia z klasą, geografia, koło ceramiczne
wychowawca klasy 5 ba
mgr Marcin Szymura
zajęcia z klasą
wychowawca klasy 6 aa, bibliotekarz
mgr Monika Kalinowska
zajęcia z klasą, surdopedagogika, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
wychowawca klasy 6ba
mgr Aleksandra Hałat
zajęcia z klasą
wychowawca klasy 7 aa
mgr Joanna Matyszkowicz
zajęcia z klasą
wychowawca klasy 7 ba
mgr Anna Paluch-Kubica
zajęcia z klasą, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, SI
wychowawca klasy 8 a
mgr Ewa Śleziak
zajęcia z klasą, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
wychowawca klasy 1/2/3 ż
mgr Sabina Tokarczyk
zajęcia z klasą
wychowawca klasy 4 ż
mgr Aleksandra Białka
zajęcia z klasą, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, kreatywność, kółko gospodarstwa domowego
wychowawca klasy 5 aż
mgr Alicja Bednarz
zajęcia z klasą, muzyka
wychowawca kłasy 5 bż
mgr Marta Bielnik
zajęcia z klasą
wychowawca klasy 6 aż
mgr Joanna Rasz
zajęcia z klasą, kreatywność, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
wychowawca klasy 6 bż
mgr Beata Pułka
zajęcia z klasą, kreatywność, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
wychowawca klasy 7 aż
mgr Barbara Chodorowska
zajęcia z klasą, chemia
wychowawca klasy 7 bż
mgr Agnieszka Chmiała
zajęcia z klasą
wychowawca klasy 8 ż
mgr Joanna Kucharska - Gajosz
zajęcia z zespołem, tyflopedagogika, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
wychowawca 1ZRW
mgr Barbara Gawlińska
zajęcia z zespołem
wychowawca 2ZRW
mgr Barbara Hatala
religia katolicka
mgr Monika Wrzoł
religia katolicka
mgr Monika Głąbicka
wychowanie fizyczne
mgr Justyna Grotowska-Pudełko
wychowanie fizyczne, godzina korekcyjna
mgr Katarzyna Jachnicka-Góra
wychowanie fizyczne, godzina korekcyjna
mgr Olga Zimny
godzina korekcyjna, SI
mgr Katarzyna Uryga
SI
mgr Marcin Zemanek
logopedia, wychowanie fizyczne
mgr Magdalena Sylwestrzak
logopedia
mgr Joanna Orzełek
logopedia, komunikacja
mgr Beata Rączka
logopedia
mgr Alicja Popek
zajęcia z 1ZRW
mgr Aleksandra Data
świetlica
mgr Anna Szelest
świetlica
mgr Ewa Otczyk
świetlica
mgr Beata Roman
świetlica
mgr Katarzyna Kozioł-Biłek
świetlica

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 Szkoła Podstawowa nr 17 w Bielsku-Białej

+48 33 812 46 09
sp17sekretariat@op.pl
ul. Bratków 6 43-303 Bielsko-Biała
Kalendarz w budowie